Zaznacz stronę

9 PAŹDZIERNIKA 2020R W finale nasz zespół uczniów  z kl. IV TE w składzie Weronika Stachula, Martyna Juda, Klaudiusz Balmas zajęli 4 miejsce.  Opiekunem  uczniów była Anna Motyka. GRATULACJE  dla naszego zespołu.

Nasi uczniowie zmagali się w konkursie od października 2019r. Pokonali 25 szkół z woj. podkarpackiego. Z każdej szkoły było po dwa, trzy a nawet 4 zespoły. Do półfinału zakwalifikowało się 22 zespoły a do finału 6 zespołów. W finale nasi uczniowie prezentowali Biznes plan firmy PESTECZKA oraz przygotowaną i nagraną prezentację. Uczniowie opracowali założenie firmy produkującej olej z pestek dyni tłoczony metodą na zimno. Utworzyli stronę internetową firmy i reklamę na fecebooku. Stworzyli Misję firmy, którą jest: OLEJ Z PESTEK DYNI ŻYCIE CI UMILI. Opracowali każdy szczegół założenia firmy i możliwość uzyskania środków finansowych z różnych źródeł. Zrobili  wspaniałe zdjęcia oraz prezentowali swój pomysł przed jurry.

Warto podkreślić, że partnerami projektu są: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, Krajowa Administracja Skarbowa, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Projekt został objęty honorowym patronatem przez Wojewodę Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Krosna.

 Jeszcze raz GRATULACJE.