Zaznacz stronę

W dniu 11 stycznia 2018 odbyło się spotkanie klasy III TE, II TE i II TLogistyka z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Panem Tomaszem Miśko, który prowadził szkolenie na temat uzyskania środków pieniężnych z Funduszy Europejskich oraz z panem Grzegorzem Kidą z Wojewódzkiego Urzędu Pracy
 w Rzeszowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery zawodowej w Rzeszowie. Pan Grzegorz Kida prowadził szkolenie na temat „Wsparcie na starcie” dotyczące pozyskania środków z Urzędów Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

I Warsztaty szkoleniowe odbyły się 1 grudnia na temat „Kredyt bankowy jako źródło finansowania działalności. Zajęcia prowadziła Anna Motyka na podstawie materiałów przesłanych z Narodowego Banku Polskiego.
Po każdych warsztatach szkoleniowych uczniowie rozwiązują testy i zadania konkursowe, które odsyłane są do Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku- organizatora konkursu pod patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie. W konkursie bierze udział młodzież z  26 szkół woj. podkarpackiego.