Zaznacz stronę

 Niezmiernie miło jest nam poinformować Was,że nasza szkoła oraz przedsięwzięcia na rzecz wolontariatu zostały zauważone.W ubiegłym roku szkolnym wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie MEN ,,Wolontariusz Roku’’.

,,Komisja konkursowa była po wrażeniem każdej z nadesłanych prac. Dokonkursu wpłynęło około 400filmów.Skala podejmowanych przez wolontariuszy działań zasługuje na najwyższe uznanie. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na wyróżnienie i docenienie na forum społeczności szkolnej’’.

Z wyrazami szacunku 

Anna Ostrowska

 Zastępca dyrektora Departamentu Informacji i Promocji

Rzecznik Prasowy MEN

Szczególne podziękowania należą się osobom, które wspierały nasze przedsięwzięcie:  p.dyr Krzysztofowi Komórkiewiczowi , p.E.Opieli i koordynatorowi M.Motas-Korzonek. Jednak nie zaistnielibyśmy bez naszych wolontariuszy,którym serdecznie dziękujemy-K.Burczy, A.Dul, K.Perła, A.Romanowska, A.Korczak.