Zaznacz stronę

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania.

B.Conklin

W obchody Dnia Edukacji Narodowej włączyła się młodzież naszej szkoły.Wyraz swojej wdzięczności dla nauczycieli wyrazili pięknym słowem i muzyką. Poranek październikowy rozpoczął się od przekazania nauczycielom,pracownikom szkoły organowi prowadzącemu przede wszystkim gorących życzeń płynących prosto z serca. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim nauczycielom słowa podziękowania i wdzięczności za Wasz wkład w wychowanie młodego pokolenia Polaków,za trud,doskonałą pracę dydaktyczno-wychowawczą,za dar nauki i wspaniałe przewodnictwo na drodze do zdobywania wiedzy.