Zaznacz stronę

Piąty dzień rozpoczęliśmy spotkaniem z panią psycholog. Tym razem uczestniczyliśmy w warsztatach dotyczących poczucia własnej wartości. Pracowaliśmy w grupach ucząc się jak pokonać nieśmiałość, jak wyrażać nasze emocje i stany, jak pracuje nasz mózg w różnych sytuacjach, które przynosi nam każdy dzień. Kolejna część naszej sesji szkoleniowej to seminarium dotyczące osobowości, a po nim rozmowy w parach.

Praca w nich polegała na wyrażeniu siebie poprzez narysowanie zwierzątka z którego cechami się identyfikujemy, po czym nastąpiły dyskusje i analiza. Spotkanie z panią psycholog zakończone zostało krótkim filmem pt: ” Jak postrzegamy samych siebie, a jak postrzegają nas inni”. Po południu uczniowie podzieleni na 5 grup udali się do centrum Telsze w celu realizacji wyznaczonych zadań, a zadania były nie lada wyzwaniem…